Quady Segway

Off-road w nowoczesnym stylu

Quady Segway zbudowane zostały w oparciu o najnowsze technologie, które zachwyciły niejednego znawcę ATV i pojazdów off-roadowych w Polsce i na świecie.

Segway na rynku ATV, UTV i SSV

Firma Segway wielu osobom kojarzy się z pojazdami elektrycznymi pozwalającymi na przemieszczanie się na niewielkich odległościach przy zachowaniu równowagi. Segway stale rozwijając się postanowił zainwestować w rozwój i w swojej ofercie, oprócz dobrze znanych produktów jak np. transporter Segway, posiada również pojazdy ATV (quady), użyteczne pojazdy UTV oraz SSV. Historia tej amerykańskiej firmy sięga 1999 roku i związana jest ze współpracą i dostarczaniem innowacyjnych technologii takim podmiotom jak BMW, Ford, Ferrari, GM, SEAT, Google, Amazon czy Intel, co świadczy o wysokiej jakości stosowanych rozwiązań i daje tym samym gwarancję, że pojazdy ATV, UTV i SSV Segway przewyższą Twoje oczekiwania.

Quad Segway z napędem hybrydowym vs Segway z napędem spalinowym?

Zawsze chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Skontaktuj się z nami
akcesoria do quadów segway

Hybrydowe pojazdy Segway

Firma Segway zdecydowanie wyprzedziła inne marki pod względem dbałości o środowisko naturalne. Wśród swojej oferty quadów, pojazdów UTV i SSV, poza pojazdami z silnikiem spalinowym, oferuje również całkowitą nowość – pojazdy z silnikiem hybrydowym! Quady z serii Segway Snarler, UTV Segway Fugleman i SSV Segway Villain w wersji hybrydowej łączą zalety silnika elektrycznego i spalinowego, co w efekcie daje ogromne możliwości. Nawet przy niskich prędkościach uzyskasz ogromny moment obrotowy i dużą moc. Do tego możesz liczyć na niskie zużycie paliwa, a tym samym na niższą emisję zanieczyszczeń podczas jazdy. Hybrydowe quady Segway Hybrid oraz pojazdy UTV Segway Hybrid i SSV Segway Hybrid są przyjazne dla środowiska przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności. Pojazdy Segway to idealne rozwiązanie wśród osób, które chcą zachować ciszę podczas jazdy – napęd hybrydowy pozwoli Ci na cichą jazdę, dzięki czemu wymkniesz się z domu niezauważony, nie budząc rodziny i sąsiadów rykiem głośnego silnika. Napęd hybrydowy jest przyszłością transportu, a dzięki Segway z przyszłościowych rozwiązań możesz korzystać już dziś!

Innowacyjne rozwiązania w ATV i UTV Segway

Tworząc firmę Andzik cieszymy się, że możemy współpracować z tak innowacyjną firmą jak Segway. Jako dealer Segway mamy możliwość zaprezentowania Ci pojazdów ATV (All Terrain Vehicle), UTV (Utility Vehicle) i SSV (Side-By-Side Vehicles) pochodzących od amerykańskiego przedsiębiorstwa, które do ich budowy wykorzystało technologię pożądaną przez inne podmioty z branży motoryzacyjnej. Segway Technology Co. Ltd. zostało wydzielone z firmy Segway w 2018 roku po to by skupić się na budowie pojazdów off-road i stworzyć quady i pojazdy UTV mające sprostać oczekiwaniom potencjalnych klientów, a nawet je przewyższyć. I udało im się!
Quad Segway posiada wszystko to, co powinien mieć porządny quad. Na uwagę zasługuje bardzo mocna rama wykonana ze stali chromowo-molibdenowej o dużej wytrzymałości, zapewniająca dobrą stabilność i precyzję jazdy. Niezależne zawieszenie z dużym prześwitem pozwala na pokonanie nierównego terenu. Potężny silnik poradzi sobie w ekstremalnych sytuacjach. Nowoczesne oświetlenie doskonale spisze się nocą dobrze oświetlając drogę. Zadbano również o design quada Segway. Szerokie błotniki zaprojektowano tak by lepiej chronić Cię przed ochlapaniem błotem w trakcie jazdy. Do tego wyposażenie takie jak m.in. zderzaki (bumper przedni i bumper tylny), osłony dłoni, homologowany hak holowniczy, kompozytowe bagażniki z przodu i z tyłu, siedzisko z oparciem, elektryczna wyciągarka, elektryczne wspomaganie kierownicy (EPS), napęd 2x2 przełączany elektrycznie na 4x4 czy paka transportowa w pojeździe UTV Segway Fugleman zwiększają komfort jazdy i sprawiają, że pojazd ATV i UTV Segway sprawdzi się zarówno w celach rekreacyjnych, jak i podczas pracy w przedsiębiorstwie czy rolnictwie.
Wśród interesujących rozwiązań wskazać możemy zdalną obsługę niektórych modeli Segway poprzez telefon komórkowy! Za pomocą komórki uruchomisz silnik i nie potrzebujesz do tego kluczyków! W razie wypadku system wyśle SMS do wskazanej przez Ciebie osoby ze współrzędnymi pokazującymi aktualną lokalizację. Do tego sprawdzisz wszystkie dane o pojeździe i ustawisz wspomaganie kierownicy według własnych upodobań. To tylko część możliwości jakie daje Ci Segway!
Oferujemy Ci quady nowe i nieużywane firmy Segway. Quada Segway i pojazd UTV Segway znajdziesz w wersji z homologacją T3b na traktor lub z homologacją L7e na pojazd inny. Quad z homologacją pozwoli Ci na poruszanie się po drogach publicznych, dzięki czemu swoim quadem Segway pojedziesz wszędzie tam, gdzie tylko zechcesz.
Poza quadami Segway i pojazdami UTV Segway sprzedajemy również części i akcesoria do quadów. Do tego odzież na quada, taką jak rękawice na quada (np. rękawice Shima), kurtka na quada, spodnie na quada, kask na quada. Mamy największy wybór akcesoriów do quadów w regionie, a nasz profesjonalny zespół pomoże Ci dobrać najlepsze produkty.
W Andziku zajmiemy się kompleksowo Twoim quadem. Naprawimy wszelkie usterki – zgłoś się na nasz serwis quadów i pozwól zająć się Twoim pojazdem specjalistom. Z nami używany quad będzie działać jak nowy.
W ramach dodatkowej usługi możesz umówić się z nami na transport quada – odbierzemy go ze wskazanego miejsca i dostarczymy pod konkretny adres po naprawie. Do tego dla osób kupujących nowego quada Segway mamy bonus w postaci krótkiej lekcji obsługi quada i pokazania jak poprawnie jeździć quadem. Koszt usługi transportowej ustalany jest indywidualnie.
Kup quada Segway za gotówkę lub skorzystaj z dogodnego finansowania w postaci rat lub leasingu. Leasing na quada to doskonała opcja dla przedsiębiorców. Raty dopasujemy do Twoich potrzeb. Zapytaj naszego sprzedawcę o szczegóły i ciesz się niezapomnianą jazdą Segwayem.
Quady Segway oraz pojazdy UTV i SSV Segway znajdziesz w jednym z naszych salonów z quadami: Andzik salon z quadami Białystok ul. Hetmańska 67 (województwo podlaskie) i Andzik sklep z quadami Ełk ul. Jana Pawła II 26 lok. U3 (woj. warmińsko-mazurskie). Nowy quad Segway? W Andziku na pewno go dostaniesz!

Poznaj nasze nowości!

Odwiedź nas i wybierz quada Segway dla siebie

Odwiedź nas

Napraw swojego Segwaya!

Umów się na serwis quada lub przegląd quada

Odwiedź serwis

Zobacz inne propozycje quadów

Sprawdź jakie jeszcze modele i rodzaje quadów mamy w sprzedaży. Wybierz quada dla siebie i całej rodziny.

Sprawdź
Autoryzacje

BIAŁYSTOK

ul. Hetmańska 67
tel. 884 00 00 75

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 9:00-15:00

EŁK

ul. Jana Pawła II 26 lok. U3
tel. 512 180 098

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 10:00-14:00