Najskuteczniejszy serwis quadów

Najlepsze wsparcie serwisowe Twojego quada w Białymstoku i Ełku

Szybki, tani i skuteczny serwis quadów w Białymstoku oraz Ełku to serwis quadowy Andzik. Serwisując quada u Nas otrzymujesz pewność tego, że quad nigdy Cię nie zawiedzie – nawet podczas jazdy w ekstremalnych warunkach. Zostaw quada na serwis w Andziku i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

W prace serwisowania quadów wkładamy całe serce

Każdy naprawiany czy też serwisowany przez nas quad wyjeżdża od Nas sprawny, bez żadnych usterek, bo nikomu nie trzeba przypominać, że sprawny quad to maksymalne bezpieczeństwo naszych oraz innych użytkowników ruchu drogowego. Co roku rozwijamy nasz serwis, a nasi serwisanci regularnie uczestniczą w kursach podnoszących ich umiejętności i kwalifikacje. W naszym serwisie quadów z przyjemnością zajmiemy się twoim quadem marki Polaris, TGB, Linhai, Segway, Yamaha, Kawasaki, Honda, Arctic Cat, Kymco, Can-Am CF Moto czy też Access. Naprawy każdego pojazdu, który trafia na nasz serwis staramy się dokonać jak najszybciej, a o wizytach staramy się zawsze przypominać telefonicznie, tak aby nie blokować kolejki innym klientom. W każdą naprawę quada wkładamy maksimum pasji, wiedzy oraz zaangażowania. Na każdym etapie prac serwisowych Twojemu quadowi poświęcamy szczególną uwagę oraz tyle czasu ile jest mu potrzebne, aby wyjechał z serwisu bez żadnych niedociągnięć oraz uchybień. Wszystkie naprawy, które przeprowadzane są przez naszych serwisantów są wykonywane narzędziami używanymi przez profesjonalistów. O wysokiej jakości naszych napraw serwisowych może świadczyć fakt, iż nasi stali klienci rokrocznie przyprowadzają swój quad na serwis przedsezonowy, a w przypadku awarii pierwszy numer, który wybierają to numer do serwisu Andzik. Od kilku lat co roku z powodzeniem naprawiamy i przywracamy do życia kilkaset pojazdów typu quad. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że nasi klienci z czystym sumieniem polecają nas swoim znajomym. Jesteśmy również dumni z faktu, iż jesteśmy jedynym w województwie podlaskim oraz w województwie warmińsko-mazurskim autoryzowanym serwisem quadów marki Polaris. Przyprowadzając quada do Nas na serwis już w początkowej fazie naprawy znasz orientacyjną cenę, a w przypadku jej modyfikacji zawsze do Ciebie dzwonimy i sam podejmujesz decyzję o zakresie serwisu. W naszym serwisie nie tylko naprawiamy kłady, ale również dokonujemy montażu dodaktowych akcesoriów, które zwiększą użyteczność twoich czterech kółek. W wyposażeniu swojego nowoczesnego serwisu quadowego posiadamy komputery diagnostyczne, bardzo szeroki asortyment oryginalnych części, tak aby czas potrzebny na naprawę był skrócony do niezbędnego minimum. Z bogatej wiedzy, umiejętności, pasji oraz doświadczenia naszych serwisantów możesz skorzystać w jednej z dwóch lokalizacji – w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 67 oraz Ełku przy ul. Jana Pawła II 26.

Jesteśmy autoryzowanym serwsiem Polaris

Nie sposób wymienić wszystkich napraw, które są przeprowadzane przez naszych serwisantów lecz do najważniejszych możemy zaliczyć te wymienione poniżej.
Naprawa quada i jego serwis przeglądy sezonowe, przeglądy gwarancyjne Polaris, serwis olejowy i hamulcowy, serwis układu zawieszenia, czyszczenie układów paliwowych, czyszczenie układów powietrznych, usuwanie luzów w zawieszeniu, diagnostyka komputerowa, regulacja zaworów, wymiana sprzęgła i/lub regeneracja, wymiana łożysk, wymiana łańcucha rozrządu, wymiana łańcuszka pompy olejowej, kompletne remonty silnika, naprawy powypadkowe, wzmocnienia ram, serwis wyciągarek, wyważanie kół

Nawet najbardziej niezawodny sprzęt
czasami potrzebuje chwili wytchnienia

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Zadaj pytanie

Bezpiecznie przewieziemy Twojego quada!

Z doświadczenia wiemy, że transport quada to niejednokrotnie wyzwanie logistyczne. Gdy Twój quad nie może z jakiegoś powodu sam się poruszać, a w wyposażeniu swojego garażu nie masz przyczepki lub najazdów, nic straconego. Profesjonalny serwis quadów w Białymstoku i Ełku Andzik świadczy usługę transportową. Daj nam znać i przyjedziemy po Twoje 4 kółka w dogodnej dla Ciebie porze, a o planowanym transporcie zawsze przypomnimy telefonicznie. Przy przewożeniu quada naszymi profesjonalnymi busami zachowujemy maksimum bezpieczeństwa, aby quad podczas transportu się nigdzie nie uszkodził, a powłoka jego lakieru nie zarysowała. Cena usługi, podobnie jak w przypadku naprawy - ustalana jest indywidualnie.

Używamy oryginalnych części zamiennych renomowanych marek

Nasi serwisanci oprócz nabywania wiedzy i umiejętności podczas codziennych napraw, regularnie poddawani są zewnętrznym kursom, szkoleniom oraz egzaminom, tak aby układ mechaniczny Twojego quada nie miał przed nimi żadnych tajemnic. Co nas wyróżnia na tle konkurencji to fakt, iż serwis quadów Andzik jako jedyny na Podlasiu i Warmii i Mazurach jest autoryzowanym serwisem marki Polaris. Na usługę naprawy wszelkich pojazdów ATV oraz UTV w naszym salonie udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Wiemy, jak bardzo oczekujesz niezawodności od swojego quada dlatego też pracujemy na oryginalnych częściach zamiennych znanych i renomowanych producentów.

Autoryzacje

BIAŁYSTOK

ul. Hetmańska 67
tel. 884 00 00 75

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 9:00-15:00

EŁK

ul. Jana Pawła II 26 lok. U3
tel. 512 180 098

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 10:00-14:00