Profesjonalny serwis motocyklowy

Profesjonalne wsparcie serwisowe Twojego jednośladu w Białymstoku i Ełku

Jeżeli szukasz skutecznego serwisu motocyklowego w Białymstoku oraz Ełku to świetnie trafiłeś. Jesteśmy profesjonalnym serwisem motocyklowym, dzięki czemu zyskujesz pewność tego, że Twój ukochany jednoślad zawsze będzie Tobie niezawodnie służył. Przyprowadź swój motocykl na serwis i stań się jednym z setek zadowolonych motocyklistów serwisujących swój pojazd w Andziku.

W prace serwisowe nad motocyklami wkładamy ogrom serca, cierpliwości oraz umiejętności

Wyznajemy zasadę, że przy serwisowaniu motocykli nie można się spieszyć, ponieważ motocykliści jak mało która grupa narażona jest na niebezpieczeństwo na drodze, a sprawny pojazd minimalizuje ryzyko wypadku z winy motocyklisty. Nasz warsztat motocyklowy wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, narzędzia oraz akcesoria, które ułatwiają nam diagnozę uszkodzonego motocyklu, a tym samym skracają czas serwisowania. Nasz warsztat motocyklowy Andzik jest stale rozwijany, a serwisanci zajmujący się naprawami bieżącymi motocykli, motorów oraz skuterów poddawani są regularnym szkoleniom oraz kursom, dlatego też jednoślady marki Junak, Romet, Peugeot, Kymco, Benelli, Keeway, Barton oraz wiele innych, których nie sposób wymienić nie mają przed nimi żadnych tajemnic. Wiemy, że motocykliści tak jak szybką jazdę kochają szybki serwis, dlatego też wszelkich napraw staramy się dokonać jak najszybciej jest to możliwe, a każda wcześniej umówiona wizyta jest przez nas telefonicznie potwierdzana i przypominana, co wydatnie wpływa na czas oczekiwania w kolejce. W trosce o każdy motocykl, w jego serwisowanie wkładamy maksimum zaangażowania, umiejętności oraz pasji, która bije z naszych serwisantów. Wiemy również jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego też na każdy motocykl przeznaczamy tyle czasu ile jest niezbędne na jego naprawę, tak aby wyjechał z serwisu samodzielnie i w pełni sprawny. Pracujemy tylko i wyłącznie na profesjonalnych narzędziach, daje nam to poczucie komfortu. Warsztat motocyklowy Andzik wyposażony jest w najnowocześniejsze maszyny, nowoczesne narzędzia diagnostyczne, tak aby jak najlepiej zdiagnozować usterkę minimalizując przy tym czas niezbędny na naprawę. O wysokim poziomie świadczonych usług serwisu motocyklowego Andzik świadczą przede wszystkim nasi stali klienci, którzy regularnie wracają do nas na przedsezonowe przeglądy, a podczas awarii pierwszy numer, po który sięgają to numer do salonu Andzik. Niezmiernie miło jest nam również słyszeć, że nowi klienci, którzy się do nas zgłaszają w dużej mierze pochodzą z poleceń swoich znajomych. Od kiku lat jesteśmy liderem na białostockim rynku pod względem jakości oraz liczby naprawianych motorów, skuterów oraz motocykli. Ponadto na tle konkurencji wyróżnia nas fakt, że klient już na początkowym etapie zna wstępną cenę, a jeżeli miałaby ona ulec modyfikacji to klient zawsze jest o niej informowany, aby móc zadecydować o zakresie naprawy i tym samym uniknąć nieprzyjemnej niespodzianki. W naszym serwisie motocyklowym nie tylko naprawisz swój jednoślad, ale również zlecisz nam montaż dodatkowych akcesoriów, tak aby Twoje dwa kółka były jak najlepiej dostosowane do jazdy po drogach. Nasi serwisanci to przede wszystkim pasjonaci motocykli, a z ich bogatego doświadczenia możesz skorzystać w jednej z dwóch lokalizacji – w Białymstoku przy ul. Hetmańskiej 67 oraz Ełku przy ul. Jana Pawła II 26.

Przeglądy i naprawa

W Andziku zajmiemy się Twoim motocyklem i skuterem jak nikt inny! Wśród naszej oferty znajdziesz przegląd motocykla lub skutera, jak i jego naprawę. Wykonujemy między innymi takie czynności jak: diagnostyka pojazdu, w tym diagnostyka komputerowa, montaż dodatkowych akcesoriów, wymiana świecy, wymiana oleju, wymiana silnika, wymiana cylindra, wymiana zębatki, wymiana paska napędowego (czyszczenie napędu, sprawdzenie sprzęgła i wariatora), wymiana uszczelniaczy w lagach, wymiana opon, regulacja zaworów, czyszczenie i regulacja gaźnika, mycie i nasączenie filtra powietrza, wymiana filtra paliwa, wymiana klocków hamulcowych i szczęk hamulcowych, wymiana płynu hamulcowego, wymiana oleju w przekładni koła skutera, wymiana tłumika, remont kapitalny silnika 4T i 2T, renowacja motocykla, mycie skutera i motocykla. To tylko część naszych usług. Oddaj swój pojazd w dobre ręce i ciesz się z jazdy.

Każdy motocykl potrzebuje czasami chwili na regenerację

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Zadaj pytanie

Przewieziemy Twój motocykl!

Twój motocykl odmówił posłuszeństwa? Nie masz przyczepki i nie masz jak go do nas dostarczyć? Nic straconego. Rozumiemy, że transport motocykla to niejednokrotnie wyzwanie logistyczne, bo nie każdy motocyklista posiada przyczepkę lub najazdy, a na pewno każdy zakłada, że jego jednoślad nie odmówi posłuszeństwa, dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy usługę transportową do i od klienta – odbierzemy i przewieziemy Twój motocykl, motor czy też skuter pod wskazane przez Ciebie miejsce. Profesjonalny serwis motocyklowy Andzik w Białymstoku oraz Ełku przewiezie Twój ulubiony jednoślad. Zadzwoń i umów się na transport o dogodnej dla Ciebie porze – jesteśmy elastyczni, dostosujemy się do Twojego grafiku dnia. Wiemy jak cenny jest dla Ciebie Twój jednoślad, dlatego podczas transportu odpowiednio go zabezpieczymy, aby podczas jego przewozu nie ucierpiał, ani się nigdzie nie zarysował. Cena usługi transportowej wyliczana jest dla każdego klienta indywidualnie.

Serwis motocyklowy Andzik to skuteczna naprawa

Nasi serwisanci stale poddawani są zewnętrznym kursom zakończonym egzaminem, dlatego też nikt inny w Białymstoku oraz Ełku nie zna się na motocyklach tak jak oni. O ich ogromnej wiedzy mogą świadczyć certyfikaty oraz dyplomy potwierdzające udział w licznych szkoleniach. W naprawie motocykli nie uznajemy półśrodków i używamy oryginalnych części renomowanych producentów, ponieważ wyznajemy zasadę, że niezawodne części to niezawodny motocykl, a niezawodny motocykl to poczucie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Części oraz używane przez nas oleje pochodzą z oficjalnej dystrybucji. Na nasze usługi naprawcze udzielamy klientom 3-miesięcznej gwarancji. Zadzwoń, umów się na serwis, i przekonaj się sam o skuteczności naszych serwisantów, a później… Poleć nas swoim znajomym!

Autoryzacje

BIAŁYSTOK

ul. Hetmańska 67
tel. 884 00 00 75

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 9:00-15:00

EŁK

ul. Jana Pawła II 26 lok. U3
tel. 512 180 098

pon-pt: 9:00-18:00
sob: 10:00-14:00